Зміна асистуючої компанії

Шановний Страхувальнику!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам особисто подяку за співпрацю з компанією «Український Страховий Капітал», бажаю міцного здоров’я, вірних друзів, надійних ділових партнерів,  рівних та вільних шляхів.

З метою вдосконалення нашої послуги зі страхування наземного транспорту (АвтоКАСКО), ПрАТ «Український Страховий Капітал» уклало з ТОВ «Юніверсал Асістанс» договір про надання повного комплексу асистанських послуг з врегулювання страхових подій, а саме:

1. Цілодобове обслуговування клієнтів нашої компанії контакт – центром: отримання повідомлення про настання страхової події, надання рекомендацій стосовно подальших дій, при необхідності здійснення виклику на місце події відповідних служб тощо;

2. При необхідності, виїзд аварійного комісара на місце події з метою фіксації випадку та надання консультаційної допомоги клієнту безпосередньо на місці події;

3. Організація замовлення та отримання необхідних документів у відповідних органах та службах, проведення автотоварознавчих експертиз, розрахунок розміру збитку тощо.

Таким чином, просимо Вас, починаючі з 00.00 годин 8 жовтня 2012р., при настанні страхового випадку за договором страхування наземного транспорту звертатися за телефонним номером багатоканальної лінії: (044) 481-00-75. Звертаємо Вашу увагу, що лінія працює цілодобово.

Одночасно нагадуємо, що Ви маєте право в робочі дні з 9.00 до 18.00 звертатися з будь-яких питань, в тому числі у разі настання страхового випадку, до Головного офісу  ПрАТ «Український Страховий Капітал» за тел. (044) 371-17-17 (18,19,20), або особисто за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 67.

Сподіваємось, що постійне вдосконалення нами страхових послуг та якості обслуговування дадуть змогу співпрацювати з Вами на протязі багатьох років.

 

 З повагою,

Голова правління                                                                  Парфенюк С.С.


Назад
Перелік тем